Nie masz jeszcze klimatyzacji?

Korzystając z naszego konfigutora klimatyzacji znajdziesz klimatyzator, który najlepiej spełni Twoje wymagania.
 

Instalacje elektryczne

Dlaczego instalacje elektryczne?
 
Profesjonalny montaż oraz serwis klimatyzacji wymaga obszernej wiedzy na temat elektryki, elektroniki oraz automatyki. Nasza firma zatrudnia oraz współpracuje z fachowcami w danej dziedzinie. Po pewnym czasie zauważyliśmy, że nasi klienci często pytają nas o możliwość wykonania mniejszych przeróbek, naprawy awarii oraz wykonania pełnej instalacji elektrycznej.
 
Zgodnie z ideą naszej firmy „Jak sobie zażyczysz!” otworzyliśmy dział instalacji elektrycznych i od  tego czasu w naszej ofercie znajdą Państwo m.in.:
  • podłączenie urządzeń elektrycznych  (płyty konwekcyjne, płyty oraz maty grzewcze itp.) wraz z podbiciem gwarancji;
  • naprawa awarii (wymiana zabezpieczeń nadprądowych);
  • podłączenia różnego rodzaju oświetlenia;
  • wykonanie przeróbek oraz przeprowadzenie pełnego montażu instalacji elektrycznych w mieszkaniach, domach, biurach oraz lokalach usługowych;
Jeśli Państwo posiadają projekt przyszłej instalacji elektrycznej i są zainteresowani zapoznaniem się z naszą ofertą prosimy o nadesłanie projektu w wersji elektronicznej lub na nasz adres kontaktowy.
 
 
[ x ]

Ten serwis WWW używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na umieszczanie plików cookies na komputerze użytkownika.