Nie masz jeszcze klimatyzacji?

Korzystając z naszego konfigutora klimatyzacji znajdziesz klimatyzator, który najlepiej spełni Twoje wymagania.
 

Klimatyzatory AUX

AUX
 
AUX jest jednym z liderów azjatyckiego rynku klimatyzacji. W swojej ofercie posiada małe urządzenia typu split, jak i systemy VRV o mocach od 25 kW do 180 kW.
 
 
AUX
Klimatyzatory AUX łaczą zapewienie komfortu w pomieszczeniu z wydajną pracą. Uniwersalne proporcje i nowoczesny wygląd powodują, że urządzenia te świetnie wkompoują sie w każde pomieszczenie. Precyzyjna regulacja temperatury możliwa jest dzięki płynnej zmianie wydajności pracy sprężarki.
 auxk
 
AUX Inverter
Klimatyzatory AUX wyposażone są w technologię podwójnego tłumienia dzwięku. Szeroki zakres temperatur w trybie chłodzenia i ogrzewania pozwala na utrzymanie komfortowej temperatury przez cały rok. Sterowanie tymi urządzeniami możliwe jest przez: sterownik przewodowy, pilot bezprzewodowy, BMS(system zarządzania budynkiem).
aux inwerter
 
 
Nowoczesne rozwiązania techniczne, innowacyjność (filtry antybakteryjne, filtry z witaminą C) oraz zrównoważona cena to główne zalety klimatyzatorów marki AUX. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.
 
 
absolutefiltr
Filtr Absolutny
 
 
Filtr usuwający z powietrza do 99,995% zanieczyszczeń w postaci cząsteczek kurzu, dymu papierosowego, roztocza, zarodników grzybów i pleśni, nieprzyjemnych zapachów oraz niektórych bakterii.
 
vitamincfiltr
Filtr uwalniający witaminę C
 
Filtr uwalniający w powietrze witaminę C, która korzystnie wpływa na cerę, nastrój i samopoczucie każdego dnia.
 
 
Informacja - Udostępniane katalogi są dość dużych rozmiarów. Prosimy o cierpliwość podczas ładowania się dokumentów.
[ x ]

Ten serwis WWW używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na umieszczanie plików cookies na komputerze użytkownika.