Nie masz jeszcze klimatyzacji?

Korzystając z naszego konfigutora klimatyzacji znajdziesz klimatyzator, który najlepiej spełni Twoje wymagania.
 

Klimatyzatory LG

Konsekwentne inwestowanie w innowacyjne rozwiązania uczyniły produkty LG wiodącymi na światowym rynku urządzeń klimatyzacji, ogrzewania i wentylacji. Marka LG Electronic powstała w 1995 roku, choć jej korzenie wywodzą się z GoldStar która powstała w 1958 w Korei. Po wyprodukowaniu pierwszego komercyjnego klimatyzatora w 1998, już w 2000 roku LG osiągnęło pozycję światowego lidera sprzedaży klimatyzatorów pokojowych. Od tego momentu jednostki LG mają znaczący wpływ na rozwój rynku klimatyzacyjnego na świecie. Poniżej prezentujemy Państwu jednostki naścienne LG.
 
 
Klimatyzator LG Basic
Klimatyzatory LG serii Basic to propozycja dla osób, które poszukują sprawdzonego urządzenia znanego producenta w przystępnej cenie. Jednostka ta charakteryzuje się niskim poziomem hałasu od 20dB w trybie snu, oraz posiada filtr antybakteryjny zapewniający wysoką jakość powietrza. Funkcja Jet Cool zapewnia szybsze i skuteczniejsze chłodzenie w porównaniu do klimatyzatorów konwencjonalnych. Modele z serii Basic cechuje standardowe zużycie energii. Firma LG udziela na klimatyzator aż 3 letniej gwarancji.
 LG Basic

Klimatyzator LG Standard
Klimatyzatory LG Standard to jednostki charakteryzujące się bardzo niskim poziomem emitowanego hałasu od 19dB. Urządzenie to posiada funkcję aktywnej kontroli zużycia energii zapewniającą  wysoką klasą wydajności energetycznej A++. Wysoką jakość powietrza gwarantują filtry oparte na innowacyjnej technologii jonów Plasmaster zapobiegającej powstawaniu grzybów i pleśni. Funkcja Jet Cool zapewnia szybsze i skuteczniejsze chłodzenie w porównaniu do klimatyzatorów konwencjonalnych. Firma LG udziela na klimatyzator aż 3 letniej gwarancji.
LG Standard 

LG Artcool
Klimatyzatory LG Artcool to modele o nowatorskiej stylistyce wyróżniające się szeroko rozbudowaną funkcją rozprowadzenia powietrza. Dodatkową zaletą jest bardzo cicha praca na poziomie 19dB oraz niskie zużycie energii(klasa A++). Za wysoką jakość powietrza odpowiadają aż 3 różne filtry wykorzystujące innowacyjne technologie w tym filtr plazmowy. Funkcja Jet Cool zapewnia szybsze i skuteczniejsze chłodzenie w porównaniu do klimatyzatorów konwencjonalnych. Firma LG udziela na klimatyzator aż 3 letniej gwarancji. Producent oferuje możliwość wyboru koloru lustrzanego oraz srebrnego. Jednostka dostępna jedynie w systemie Multisplit.
 LG Artcool

LG Artcool Slim
Klimatyzatory LG Artcool Slim to propozycja dla osób które poza zaawansowanymi technologiami oczekują również nowoczesnego wyglądu, który zapewnia elegancki panel przedni wykonany z ciemnego lustra. Model ten wyróżnia niski poziom hałasu na poziomie 19dB oraz niskie zużycie energii(klasa A++), które można kontrolować na specjalnym wyświetlaczu. Za właściwe regulowanie wypływu powietrza odpowiedzialny jest system 4 -kierunkowego nawiewu. Bardzo dobra filtracja powietrza możliwa jest dzięki zastosowaniu jonizatora Plasmaster oraz filtru potrójnego zapobiegających rozwojowi pleśni i grzybów oraz usuwające wszelkie zanieczyszczenia. Funkcja Jet Cool zapewnia szybsze i skuteczniejsze chłodzenie w porównaniu do klimatyzatorów konwencjonalnych. Firma LG udziela na klimatyzator aż 3 letniej gwarancji.
 LG Artcool Slim
 
LG Prestige
Klimatyzatory LG Prestige wyróżnia bardzo niskie zużycie energii (klasa A+++) co skutkuje dużą wydajnością pracy COP na poziomie 5,2. Dzięki unikalnej konstrukcji łopatek wentylatora jednostka ta charakteryzuje się najniższym poziomem hałasu wynoszącym tylko 17dB w fazie snu.
Najwyższa jakość powietrza gwarantowana jest przez zastosowanie 3 różnych filtrów oraz automatyczne czyszczenie wnętrza klimatyzatora jonami Plasma usuwającymi pleśń i niepożądane  zapachy. Optymalizacja nawiewu realizowana jest przez 4-kierunkowy system rozprowadzenia powietrza. Funkcja Jet Cool zapewnia szybsze i skuteczniejsze chłodzenie w porównaniu do klimatyzatorów konwencjonalnych. Firma LG udziela na klimatyzator aż 3 letniej gwarancji.
 LG-Prestige
 
LG Artcool Stylist
Klimatyzatory LG Artcool Stylist poprzez podświetlenie LED z możliwością dostosowania koloru do temperatury nawiewanego powietrza, oraz nowoczesny wygląd nadają pomieszczeniu wyjątkowy klimat. Jednostka ta cechuje się niskim poziomem hałasu (od 19dB), oraz 3-kierunkowym nawiewem powietrza. Zastosowanie filtru antybakteryjnego oraz automatycznego oczyszczania technologią jonów Plasmaster pozwala na skuteczne oczyszczenie powietrza.  Urządzenie wyposażone jest dodatkowo w innowacyjny sterownik bezprzewodowy łączący oryginalny kształt z intuicyjną obsługą. Modele tej serii cechuje standardowe zużycie energii. Firma LG udziela na klimatyzator aż 3 letniej gwarancji.
 LG Artcool Stylist
 

Poniżej udostępniamy Państwu katalog LG do pobrania:
 
 
Informacja - Udostępniane katalogi są dość dużych rozmiarów. Prosimy o cierpliwość podczas ładowania się dokumentów.
[ x ]

Ten serwis WWW używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na umieszczanie plików cookies na komputerze użytkownika.