Nie masz jeszcze klimatyzacji?

Korzystając z naszego konfigutora klimatyzacji znajdziesz klimatyzator, który najlepiej spełni Twoje wymagania.
 

Klimatyzatory MDV

 
MDV
 
Zaletami urządzeń spod znaku MDV są przede wszystkim solidne, staranne wykonanie z niską awaryjnością. Wygląd jednostek wewnętrznych również działa na korzyść marki MDV. A do tego 3 letnia gwarancja.
 
 
MDV RF
Klimatyzatory MDV serii RF to doskonały wybór dla osób, które potrzebują rozbudowanego w funkcje urządzenia za rozsądną cenę. Jednostka ta charakteryzuje się wysoką klasą energetyczną A+. Urządzenie posiada funkcje ciepłego startu zabezpieczającą przed nawiewem zimnego powietrza, zanim nie osiągnie ono zadanej temperatury. Klasyczna, biała obudowa pasuje do każdego rodzaju wnętrz. Klimatyzator dzięki systemowi pracy całorocznej może pracować nawet przy temperaturze zewnętrznej -15 stopni. Producent udziela na klimatyzator aż 3 letniej gwarancji.
 MDV RF

MDV OASIS
Klimatyzatory MDV serii OASIS składają się z energooszczędnych komponentów zapewniających wysoką klasę energetyczną urządzenia na poziomie A++. Jednostka wewnętrzna posiada funkcję, która po włączeniu automatycznie ustawia dysze w poprzedniej pozycji pracy. Klimatyzator dzięki systemowi pracy całorocznej może pracować nawet przy temperaturze zewnętrznej -15 stopni. Urządzenia posiadają elegancką, białą obudowę pasującą do nowoczesnych wnętrz. Producent udziela na klimatyzator aż 3 letniej gwarancji.
 MDV Oasis

MDV MSR23U
Klimatyzatory MDV serii MSR23U cechują się atrakcyjnym wyglądem i niskim zużyciem energii elektrycznej kształtującym się na poziomie klasy energetycznej A++. Urządzenie posiada funkcje ciepłego startu zabezpieczającą przed nawiewem zimnego powietrza, zanim nie osiągnie ono zadanej temperatury. Klimatyzator dzięki systemowi pracy całorocznej może pracować nawet przy temperaturze zewnętrznej -15 stopni. Producent udziela na klimatyzator aż 3 letniej gwarancji.
MDV MSR23U
 
Klimatyzatory kasetonowe MDV charakteryzują się różnorodnym zastosowaniem, wykorzystywane maga być w różnych pomieszczeniach  takich jak hotele, biura, sale konferencyjne bądź restauracje.
 
Urządzenia te są w pełni zautomatyzowane, natomiast ich sterownie odbywa się za pomocą pilota bezprzewodowego. Klimatyzatory MDV charakteryzuje elegancki i nowoczesny wygląd dzięki, któremu komponuje się on doskonale z otoczeniem.
 
W urządzeniach zastosowano najnowsze technologie oraz zaawansowane funkcje, które zapewniają komfort użytkowania. W klimatyzatorach kasetonowych MDV czterostronny wypływ powietrza umożliwia równomierny i szeroki rozkład powietrza w pomieszczeniu.
 
Klimatyzator przypodłogowo-stropowy firmy MDV typu split standard łączy w sobie małe wymiary z dużą mocą chłodzącą lub grzewczą i cichą pracą. Jednostki wewnętrzne mogą być z łatwością montowane zarówno na podłodze jak i na ścianie pod sufitem, są w pełni zautomatyzowane, a do tego sterowanie odbywa się za pomocą pilota bezprzewodowego. Klimatyzator przypodłogowo-pstropowy MDV  to elegancki i nowoczesny wygląd, który będzie doskonale komponował się z otoczeniem. W urządzeniu wykorzystano najnowsze technologie oraz zastosowano wiele funkcji, zapewniających komfort użytkowania.
 
mdvmulti
 
 
 

 
Informacja - Udostępniane katalogi są dość dużych rozmiarów. Prosimy o cierpliwość podczas ładowania się dokumentów.
 
[ x ]

Ten serwis WWW używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na umieszczanie plików cookies na komputerze użytkownika.