Nie masz jeszcze klimatyzacji?

Korzystając z naszego konfigutora klimatyzacji znajdziesz klimatyzator, który najlepiej spełni Twoje wymagania.
 

Klimatyzatory Mitsubishi Electric

MITSUBISHI ELECTRIC
 
Decydując się na urządzenie marki MITSUBISHI ELECTRIC mogą być Państwo pewni, że kupują produkt z najwyższej półki rozwiązań klimatyzacyjnych.
 
Najcichsze jednostki wewnętrzne oraz zewnętrzne, najlepszy współczynnik poboru prądu (w większości urządzeń klasy A), wykorzystanie najnowszej technologi w produkcji filtrów, a to wszystko oparte na 5 letniej gwarancji.
 
 
Mitsubishi Electric MSZ-HJ
Klimatyzatory Mitsubishi Electric serii MSZ-HJ to doskonały wybór dla osób chcących osiągnąć kompromis między jakością i ceną. Zastosowanie nowoczesnych technologii pozwala na szybkie osiągnięcie zadanej temperatury w pomieszczeniu oraz ograniczenie poziomu zużycia energii przez dostosowanie obciążenia do aktualnego zapotrzebowania. Jednostki te charakteryzuje niski hałas pracy nie przekraczający 22dB. Atrakcyjny, klasyczny wygląd komponuje się z estetyką każdego pomieszczenia. O najwyższej jakości urządzenia świadczy aż 5 letni okres gwarancyjny.
me msz hj
 
Mitsubishi Electric MSZ-GF
Klimatyzatory Mitsubishi Electric serii MSZ-GF charakteryzują się niskim zużyciem energii (klasa A++) oraz stosunkowo cichą pracą. Jednostki wewnętrzne zostały wyposażone w filtr nano-platynowy skutecznie oczyszczający powietrze z bakterii i nieprzyjemnych zapachów. Zaawansowany automatyczny tryb pracy „I save” umożliwia w łatwy i szybki sposób przywrócić ustawioną wcześniej temperaturę, co znacząco poprawia oszczędność i komfort użytkowania. Atrakcyjny, klasyczny wygląd komponuje się z estetyką każdego pomieszczenia. O najwyższej jakości urządzenia świadczy aż 5 letni okres gwarancyjny.
me msz gf
 
Mitsubishi Electric MSZ-SF
Klimatyzatory Mitsubishi Electric serii MSZ-SF charakteryzują się niskim zużyciem energii (klasa A++) oraz cichą i niezawodną pracą. Atrakcyjny wygląd pozwoli na wkomponowanie się w każdego rodzaju pomieszczenie. O najwyższej jakości urządzenia świadczy aż 5 letni okres gwarancyjny.
 
 
 
Mitsubishi Electric MSZ-EF
Klimatyzatory Mitsubishi Electric serii MSZ-EF stanowią doskonałe wyposażenie każdego rodzaju wnętrz. Płaski panel jednostek wewnętrznych, kompaktowe wymiary i smukły kształt obudowy zapewniają elegancki i nowoczesny wygląd. Model ten charakteryzuje się energooszczędną pracą( klasa A+++), a zaawansowana nastawa obrotów wentylatora gwarantuje bardzo cichą pracę na poziomie 21dB. Za wysoką jakość powietrza odpowiada filtr nano-platynowy usuwający bakterie i nieprzyjemne zapachy. Producent oferuje ten model w 3 kolorach obudowy: białym, srebrnym i czarnym. O najwyższej jakości urządzenia świadczy aż 5 letni okres gwarancyjny.
 
 
Mitsubishi Electric MSZ-FH
Klimatyzatory Mitsubishi Electric serii MSZ-FH skierowane są dla najbardziej wymagających.
Najnowocześniejsze technologie pozwoliły na zredukowanie kosztów eksploatacji do klasy energetycznej A+++, oraz hałasu do poziomu 20dB. Inteligentny czujnik 3D i-see umożliwia skierowanie klimatyzowanego powietrza na obecnych w pomieszczeniu ludzi lub wokół nich.
Jednostki wewnętrzne wyposażone są w nowoczesne filtry Plasma Quad oczyszczające powietrze z bakterii, wirusów, alergenów i kurzu. Automatycznie zamykające się żaluzje w okresie bezczynności klimatyzatora poprawiają estetykę wyglądu.  O najwyższej jakości urządzenia świadczy aż 5 letni okres gwarancyjny.
 msz-fh
 
Poniżej prezentujemy kilka innowacji wprowadzonych przez MITSUBISHI.
 
iseesensorlogo
Funcja i-see sensor
 
iseesensorpicture
 
 
„Zwyczajne klimatyzatory kontrolują temperaturę wewnętrzną wykorzystując jedynie wartość temperatury powietrza w górnej części pomieszczenia. W rezultacie,  temperatura przy podłodze, która ma duży wpływ na rzeczywistą temperaturę odczuwaną, nie zostaje uwzględniona. Czujnik „i-see” monitoruje temperaturę przy podłodze dla zapewnienia optymalnego komfortu w pomieszczeniu.”
 
Wysoka efektywność energetyczna
eerindex
 
„Najnowsza technologia inwerterowa wpływa na około 20% wzrost efektywności energetycznej dla chłodzenia i grzania. Szczególnie odzwierciedla to osiągnięta wartość współczynników COP i EER, wynosząca ponad 5.0 dla modeli o wydajności 2,5kW.”
 
 
 
[ x ]

Ten serwis WWW używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na umieszczanie plików cookies na komputerze użytkownika.