Nie masz jeszcze klimatyzacji?

Korzystając z naszego konfigutora klimatyzacji znajdziesz klimatyzator, który najlepiej spełni Twoje wymagania.
 

Montaż klimatyzacji

 

F.U. Fachowiec wie jak ważna jest sprawnie działająca klimatyzacja, dlatego dużą wagę przykładamy do prawidłowego i fachowego montażu instalacji.
Pierwszym krokiem w celu wykonania instalacji klimatyzacji jest dobór odpowiedniej mocy oraz modelu urządzenia w zależności od przeznaczenia i kubatury pomieszczeń, które mają być klimatyzowane.
Prace związane z montażem przeprowadzamy od A do Z czyli od akceptacji przez Państwa projektu instalacji po zamontowanie urządzeń. Wykonujemy niezbędne bruzdy pod instalację, montujemy koryta elektroinstalacyjnych, itd. Wszystkie prace wykonujemy z dużą precyzją i dbałością. Do pracy używamy tylko najlepszych, niezawodnych elektronarzędzi takich producentów jak Hilti, Bosch, czy Makita

Ogromną uwagę przywiązujemy do tego, żeby miejsce w którym zamontowaliśmy klimatyzację po zakończeniu prac wyglądało pod względem estetycznym tak jak przed ich rozpoczęciem.
Koszt montażu klimatyzacji w głównej mierze zależy od warunków instalacyjnych czyli od długości instalacji chłodniczej, konieczności montażu koryt elektroinstalacyjnych lub wykonania bruzd pod instalację, jednym słowem od specyfiki instalacji. Z tego względu do wyceny każdego montażu podchodzimy indywidualnie. Zapraszamy Państwa do skontaktowania się z naszym działem handlowym w celu umówienia spotkania i sporządzenia wyceny. Każda wycena jest bezpłatna.

 

Galeria naszych instalacji

Krzysztof Dąbroś
507 055 037
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

[ x ]

Ten serwis WWW używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na umieszczanie plików cookies na komputerze użytkownika.