Klimatyzacja kasetonowa – czym jest i jak działa?

Jeżeli klimatyzator ścienny nie pasuje do Twojej wizji wnętrza, mamy dla Ciebie znakomitą alternatywę – klimatyzacja kasetonowa.

Przede wszystkim te chowane w suficie jednostki wyróżniają się doskonałą dystrybucją zimnego powietrza w pomieszczeniach.  Jest ono wydmuchiwane pod samym sufitem, a następnie naturalnie opada na dół. Mając “kasetę” w biurze lub domu, nie musisz się przejmować, że zimne powietrze będzie dmuchać komuś prosto w twarz. 

Kiedyś te klimatyzatory były naprawdę duże, dlatego stosowano je głównie w biurach, dzisiaj na rynku pojawiły się nowe, kompaktowe modele, które mogą być doskonale zaadaptowane również w domu, tak pod względem rozmiaru, jak i szybkiej instalacji.

Do naszej oferty wybraliśmy 3 naszym zdaniem, najlepsze klimatyzatory kasetonowe na rynku.

Wszystkie jednostki:

  • pracują w trybie: auto, chłodzenie, grzanie i wentylacja 
  • mają 5 letnią gwarancję producenta

Mitsubishi Modern Ez Fit

Jest to jeden z najelegantszych klimatyzatorów kasetonowych. Producent stworzył go tak, aby jego instalacja była bardzo prosta i ergonomiczna, dlatego łączy się z naprawdę niewielką ingerencją w powierzchnię sufitu. 

Ten klimatyzator nie zawodzi we wszystkich obszarach, w których Mitsubishi Electric zyskało znakomitą reputację, jest bardzo cichy, bardzo elegancki i po prostu nie ulega awariom.

Pompka skroplin jest w nim wbudowana w opcji podstawowej.

Działa z nowoczesną Apką Mitsubishi Kumo cloud®.

Głośność jednostki wewnętrznej: 27/31/34/38 dB(A)

Mitsubishi SLZ-KF

To jest klasyczna jednostka z czterema wylotami powietrza. Jest niezwykle efektywna a równocześnie bardzo cicha. Opcjonalny sensor 3D i-see cały czas monitoruje temperaturę w pomieszczeniu i reguluje dopływ zimnego powietrza tak, aby każdy czuł się komfortowo, natomiast w momencie, kiedy nie ma nikogo w pomieszczeniu sensor włącza tryb oszczędzania.

Jednostkę montuje się w suficie na głębokości 245 mm.

Głośność jednostki wewnętrznej: 25/31 dB(A)

Dwa filtry dbają o to aby powietrze w pomieszczeniu było czyste i zdrowe.

Haier Flow Cassette

Jest to świetny klimatyzator w bardzo dobrej cenie. Nawiew obwodowy 360⁰ pozwala schłodzić każdy zakątek pomieszczenia i zapewnić maksymalny komfort użytkownikom.

Jednostkę montuje się w suficie na głębokości 260 mm.

Głośność jednostki wewnętrznej: 27/31/34/38 dB (A)

Dwa filtry gwarantują bardzo dobrą jakość powietrza. 

Masz więcej pytań,

skontaktuj się z naszym fachowcem!

Wyślij wiadomość

Może Cię zainteresować

Zadzwoń do nas
Zamknij