O nas

O nas

Codziennie projektujemy, instalujemy oraz serwisujemy wysokiej jakości klimatyzację mieszkaniową i komercyjną, instalacje fotowoltaiczne oraz pompy ciepła. Posiadamy 15 letnie doświadczenie w zakresie oferowanych przez nas usług.

Naszą misją jest dostarczanie wysokiej jakości produktów i kompleksowych rozwiązań w zakresie instalacji odnawialnych źródeł energii dla użytkowników indywidualnych i biznesowych, tak aby tworzyć wygodne i zrównoważone środowisko. W tym celu współpracujemy z największymi i najbardziej zaawansowanymi technologicznie producentami na rynku. Jesteśmy autoryzowanym partnerem Mitsubishi Electric, Fujitsu Electric, LG, Samsung, czy też Daikin.

 • Montaż

  Nasi doświadczeni i wyszkoleni fachowcy zajmą się montażem instalacji klimatyzacji, fotowoltaiki i pomp ciepła.

 • Sprzedaż

  Współpracujemy z producentami kreującymi nowe technologie, abyś miał dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań. 

 • Projektowanie

  Otrzymasz od nas niezbędne wsparcie projektowe, które jest niezbędne dla realizacji instalacji odnawialnych źródeł energii. 

 • Doradztwo

  Dzielenie się naszą wiedzą i doświadczeniem to dla nas ogromna przyjemność, a dla Ciebie potrzebne i niezbędne wsparcie.

Przesiąknięci tradycją, a jednocześnie napędzani ciągłymi innowacjami. Tacy właśnie jesteśmy – wszyscy pracownicy Firmy Usługowej Fachowiec. Przy każdej realizacji dążymy do zapewnienia rozwiązań o wysokich parametrach oszczędności energii oraz trwałości naszych instalacji. Pod tym względem jesteśmy bezkompromisowi.

Ponad 90% naszego życia spędzamy w pomieszczeniach, a te środowiska powinny być miejscem harmonii i komfortu. Chcemy, aby nasi klienci tego doświadczali, gdziekolwiek się znajdują. To napędza nas do ciągłego wprowadzania innowacji i opracowywania najnowocześniejszych, niezawodnych instalacji najwyższej jakości. To obietnica, którą dotrzymujemy od 2008 roku.

Naszą pasją są kompleksowe instalacje, wymagające twórczego podejścia. Do każdego projektu podchodzimy z należytą uwagą i kreatywnością, a efekty naszych starań najlepiej opisują nasze realizacje.

 

Zobacz nasze realizacje
 • Terminowość

  Termin rozpoczęcia i zakończenia jest istotnym elementem realizacji inwestycji, dlatego zadania realizujemy terminowo.  

 • Kompleksowa obsługa

  Jesteśmy wszechstronni w zakresie OZE, dlatego nie musisz szukać kilku wykonawców. 

 • Zrównoważony rozwój

  W obszarze doradztwa i projektowania nakłaniamy do wyboru najbardziej oszczędnych energetycznie rozwiązań. 

 • Jakość

  Jest to nasza główna wartość i cecha wyróżniająca Fachowca. Do każdej realizacji podchodzimy z należytą starannością.

 • Bezpieczeństwo

  Bądź pewny, że Twoja instalacja zostanie wykonana rzetelnie i poprawnie. Nasi doradcy przeprowadzą Cię przez każdy etap instalacji

 • Profesjonalni fachowcy

  Nasze doświadczone ekipy instalacyjne, zawsze z odpowiednimi uprawnieniami i autoryzacjami, to gwarancja jakości. 

Zuzanna Mikiciuk

Bardzo polecam tą firmę. Od samego początku współpracy z F.U. Fachowiec czułam że to jest trafny wybór. Zarówno podejście opiekunów handlowych jak i techników realizujących zamówienie było niebywale profesjonalne. Szczegółowe oferty z różnych szczebli cenowych oraz profesjonalny montaż wywarły na mnie ogromne wyróżnienie. Polecam z czystym sercem.

Joanna Obajtek

Bardzo polecam tę firmę! Świetna, konkretna komunikacja z pracownikami, szybka realizacja usługi (wycena jak i montaż), no i oczywiście sprzęt pierwsza klasa – ratował nam życie latem. Oby więcej tak profesjonalnych firm!

Zadzwoń do nas
Zamknij