Świat Mitsubishi Electric – najlepsza prezentacja urządzeń na rynku

Często spotykamy się z pytaniami od naszych klientów gdzie mogą zobaczyć przykładową instalację odnawialnych źródeł energii dla domu. Na szczęście, Mitsubishi Electric postarało się o platformę która połączyła dostawcę, instalatora i odbiorcę końcowego. Wszystkie urządzenia Mitsubishi Electric w jednym miejscu. Poniżej prezentujemy zalety portalu Świat Mitsubishi Electric, czyli http://my-360.me.

Dla użytkownika:

Przyszli odbiorcy mogą zapoznać się z ofertą produktową Mitsubishi Electric. Wszystkie urządzenia prezentowane są w 360st., dzięki czemu realnie można spojrzeć na przyszły zakup. Dzięki dostępnym i zrozumiałym opisom do urządzeń użytkownik z łatwością może poznać wszystkie zalety i różnice jednostek oraz wybrać najbardziej odpowiednią do swoich potrzeb.

Dla instalatora: 

Serwisanci i instalatorzy mają podgląd pod wszystkie najważniejsze podzespoły pomp ciepła Mitsubishi Ecodan i Mitsubishi Zubadan, klimatyzatorów oraz rekuperatorów ściennych VL i LGH. Po kliknięciu na podzespół dowiadujemy się o jego funkcji, ewentualnej konfiguracji oraz co najważniejsze umiejscowieniu w samym urządzeniu. Na przykład na płycie FTC w pompie ciepła można podejrzeć wszystkie złącza oraz ich funkcjonalność. 

W przyszłości producent jeszcze bardziej rozbuduje platformę Świat Mitsubishi Electric. Naszym zdaniem jest to bardzo dobry ruch marketingowy, a także funkcjonalny w obszarze technicznym. Wszystkie karty katalogowe pomp ciepła Mitsubishi Zubadan i Ecodan, rekuperatorów VL i LGH w jednym miejscu. Nie ma konieczności wyszukiwania tych jednostek w książkach serwisowych, ponieważ są dostępne od ręki na portalu.

Jak do tej pory, żaden producent nie postarał się o platformę tak uniwersalną dla serwisu, instalatorów i co najważniejsze użytkownika. 

Masz więcej pytań,

skontaktuj się z naszym fachowcem!

Wyślij wiadomość

Może Cię zainteresować

Zadzwoń do nas
Zamknij