Osiedle Kwiatów Polskich.

Osiedle Kwiatów Polskich na warszawskim Wawrze to nowoczesny i przemyślany projekt. Domy wyróżniają się dużym przeszkleniem, dzięki czemu powierzchnie będą bardzo dobrze doświetlone. Elegancka i komponująca się elewacja z otoczeniem wyróżni te osiedle spośród budujących się w pobliżu innych domów. Nie można tutaj pominąć dużych ogrodów. SENN Development oferuje działki o powierzchni od 300 do prawie 400 m2, co nie jest często spotykane na mocno zabudowanych już okolicznych terenach.

Źródło ogrzewania.

Dobrana pompy ciepła Mitsubishi Electric Eco Inverter (SUZ-SWM60VA zasilą ogrzewanie podłogowe oraz ciepłą wodę użytkową. Więcej informacji o pompach ciepła Mitsubishi Electric przeczytają Państwo w innym naszym artykule dostępnym tutaj

Instalacje dodatkowe.

Klienci SENN Development w trakcie budowy domów będą mogli skorzystać z pełnej naszej oferty. Przede wszystkim będziemy oferować instalacje klimatyzacji, która spełni nie tylko funkcję chłodzenia ale także będzie idealnym uzupełnieniem dla grzania, na przykład w okresach przejściowych, kiedy nie będzie jeszcze potrzeby uruchamiania instalacji ogrzewania. 

Idealnym uzupełnieniem pompy ciepła jest instalacja fotowoltaiczna. Na pewno będziemy proponować panele z serii Full Black (LG, Meyer Burger lub Sunpower). Naszym zdaniem będą pięknie komponować się z precyzyjnie zaprojektowana elewacją i dachem domków. Idąc dalej, Klienci SENN Develompment będą mogli doposażyć się w magazyny energii oraz ładowarki do samochodów elektrycznych. 

Domy zostały zaprojektowane z wykorzystaniem wentylacji grawitacyjnej. Przyszli mieszkańcy Osiedla Kwiatów Polskich, na etapie budowy, będą mogli zgłosić się do nas w celu montażu instalacji rekuperacji . Szczerze zachęcamy.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą SENN Development oraz naszej firmy FU Fachowiec.

Powyższy projekt to ważny krok w rozwoju Fachowca, ponieważ jest zwieńczeniem naszych celów strategicznych, jakie określiliśmy w sferze rozwoju naszej firmy na najbliższe lata. Wspólnie dążymy nie tylko do poszerzenia naszej oferty, ale przede wszystkim do łączenia instalacji, których wspólnym mianownikiem jest zielona energia.

Zapraszamy do bieżącego śledzenia naszych aktualności i obserwowania efektów naszych starań. 

Masz więcej pytań,

skontaktuj się z naszym fachowcem!

Wyślij wiadomość

Zuzanna Mikiciuk

Bardzo polecam tą firmę. Od samego początku współpracy z F.U. Fachowiec czułam że to jest trafny wybór. Zarówno podejście opiekunów handlowych jak i techników realizujących zamówienie było niebywale profesjonalne. Szczegółowe oferty z różnych szczebli cenowych oraz profesjonalny montaż wywarły na mnie ogromne wyróżnienie. Polecam z czystym sercem.

Joanna Obajtek

Bardzo polecam tę firmę! Świetna, konkretna komunikacja z pracownikami, szybka realizacja usługi (wycena jak i montaż), no i oczywiście sprzęt pierwsza klasa – ratował nam życie latem. Oby więcej tak profesjonalnych firm!