Zakres prac: dobór, projekt oraz wykonanie instalacji fotowoltaicznej.

Obiekt: Dom – 230 m2;

System: Instalacja o mocy 9,99 kWp, 27 modułów fotowoltaicznych Full Black LG 370W; falownik SolarEdge 7 kW. Pełna optymalizacja SolarEdge

Wyzwanie: Inwestorowi zależało przede wszystkim na estetyce montażu na nowym dachu. Dach wielospadowy utrudniający ułożenie paneli oraz zacienienie. Dach pokryty dachówką ceramiczną. 

Projekt menedżer: Kamil Ostrowski, kamil@fu-fachowiec.pl, 880335212

Dach pokryty jest dachówką ceramiczną. W celu montażu musieliśmy ściągać i szlifować dachówki pod którymi montowaliśmy mocowania. Wymaga to sporej precyzji podczas realizacji, tak aby w przyszłości dach nie przeciekał.

Dla zwiększenia efektywności instalacji wykorzystaliśmy optymalizatory Solar Edge pod każdy panel.

Jeżeli jesteś zainteresowany podobną instalację to skorzystaj z naszego formularza.

Masz więcej pytań,

skontaktuj się z naszym fachowcem!

Wyślij wiadomość

Wybrane Dla Ciebie

Zuzanna Mikiciuk

Bardzo polecam tą firmę. Od samego początku współpracy z F.U. Fachowiec czułam że to jest trafny wybór. Zarówno podejście opiekunów handlowych jak i techników realizujących zamówienie było niebywale profesjonalne. Szczegółowe oferty z różnych szczebli cenowych oraz profesjonalny montaż wywarły na mnie ogromne wyróżnienie. Polecam z czystym sercem.

Joanna Obajtek

Bardzo polecam tę firmę! Świetna, konkretna komunikacja z pracownikami, szybka realizacja usługi (wycena jak i montaż), no i oczywiście sprzęt pierwsza klasa – ratował nam życie latem. Oby więcej tak profesjonalnych firm!