W ramach tej realizacji postawiliśmy na klimatyzatory ścienne i kasetonowe LG oraz system wentylacji. Oprócz danych technicznych takie rozwiązanie jest najbardziej odpowiednie ze względu na estetykę instalacji. Pomarańczowe kanały wentylacyjne w połączeniu z białymi klimatyzatorami multi-split harmonicznie podkreślają nowoczesny interior lokalu biurowego. Także tworzą przyjazną atmosferę, która inspiruje do nowych pomysłów.

W związku z różnorodnością pomieszczeń jednym z naszych zadań było dopasowanie się do charakteru określonego lokalu. Dlatego do strefy relaksu wybraliśmy niezawodny klimatyzator LG, który swoim minimalistycznym designem i wydajnością koi umysł i ciało. A do przestrzeń biurowych dobraliśmy jednostkę kasetonową zamontowaną w suficie. Taka klimatyzacja nie przykuwa dodatkowej uwagi, co pozwala skupić się na precyzyjnym wykonaniu ważnych zadań. A także, dzięki większej mocy energetycznej zapewnia odpowiedni klimat, który zwiększa ogólną koncentrację użytkownika.

Skutecznie komunikując się z Klientem udało nam się zrozumieć wszystkie jego potrzeby i wspólnie stworzyć komfortową przestrzeń do pracy, która zachęca do kreatywności.

Zainteresowała Cię realizacja? Zobacz więcej naszych projektów i znajdź rozwiązanie którego szukasz!

Wykorzystaliśmy