Fotowoltaika

Fotowoltaika jest najlepszym rozwiązaniem dla tych, którzy cenią sobie niezależność, komfort i ekonomię w swoim życiu.

Panele słoneczne generują czystą, bez emisyjną energię elektryczną, która zasila dom przez cały rok, a ich długa żywotność, przekraczająca 25 lat, sprawia, że są długoterminową inwestycją.

Dlaczego fotowoltaika od Fachowca? Jesteśmy na rynku OZE od 15 lat. Instalacje fotowoltaiczne traktujemy jako jedno ze źródeł pozyskania darmowej energii dla Ciebie. Analizujemy zasadność montażu, dobieramy odpowiednią moc i co najważniejsze patrzymy szeroko i dalekosiężnie. Instalujemy tylko sprawdzone urządzenia renomowanych marek SolarEdge, LG, Huawei, Fronius, SunPower i innych.

Dla nas fotowoltaika jest idealnym uzupełnieniem dla pomp ciepła i klimatyzacji. Wiemy jak to zrobić abyś w pełni korzystał z Odnawialnych Źródeł Energii.

Wyceń instalację
 • Długoterminowość

  Jest to długoterminowa inwestycja, która się opłaca. W związku z rosnącymi kosztami energii elektrycznej, koszt zwrotu skraca się z miesiąca na miesiąc. Eksploatacji paneli słonecznych to dochodzi nawet do 25-30 lat.

 • Niezależność

  Korzystanie z systemów fotowoltaicznych i magazynów energii umożliwia uniezależnienie się od rynkowych dostaw i cen energii. 

 • Ekologia

  Panele słoneczne wykorzystują do produkcji niewyczerpaną energię słoneczną, czyli odnawialne źródła energii, która jest czysta i nie wytwarza gazów cieplarnianych.

 • Łatwa obsługa

  Działanie paneli fotowoltaicznych jest w pełni zautomatyzowane, dlatego obsługa systemu fotowoltaicznego nie wymaga dużego wysiłku.

 • Dofinansowanie

  Zarówno osoby prywatne, jak i firmy mogą uzyskać państwową dotację.

 • Ekonomia

  Produkując własną darmową energię ze słońca, nie musisz kupować prądu z sieci. To oznacza do 90% oszczędności na rachunkach za energię elektryczną.

Panele fotowoltaiczne pozyskują darmową energię ze słońca i przekształcają ją w prąd stały. Sercem instalacji jest falownik, który odpowiada za przekształcenie prądu stałego w prąd zmienny. Wyprodukowaną energię możesz zasilić wszystkie urządzenia elektryczne.

To się opłaca! Inwestując w fotowoltaikę̨, przyczyniasz się̨ do ochrony środowiska, oszczędzasz, a nawet zarabiasz… Oprócz zauważalnych codziennych oszczędności, wyprodukowaną energię elektryczną możesz także sprzedać z powrotem do sieci. Co więcej, dzięki państwowym i unijnym dotacjom możesz także uzyskać korzystne dofinansowania.

Energia słoneczna jest zrównoważona, odnawialna i dostępna w dużej ilości. Instalacja fotowoltaiczna połączona z magazynem energii może sprawić, że dom będzie samowystarczalny, a użytkownik niezależny od ewentualnych awarii i przestojów centralnych sieci.

Podsumowując, fotowoltaika jest najbardziej ekologicznym i ekonomicznym rozwiązaniem na zasilanie domu energią elektryczną.

Może Cię zainteresować

Jesteś zainteresowany naszą ofertą
skontaktuj się z nami

  Zadzwoń do nas
  Zamknij