Instalacje OZE

Energia odnawialna to czysta energia pozyskiwana z naturalnych źródeł takich jak słońce, wiatr oraz woda. Energia uzyskana za pomocą instalacji OZE może być wykorzystywana do ogrzewania i chłodzenia domu, podgrzewania wody, a także zasilania urządzeń elektrycznych.

Nowoczesne urządzenia i systemy energetyczne wykorzystują OZE do produkcji bezpłatnej energii elektrycznej i cieplnej o bardzo niskiej emisji gazów cieplarnianych. Stanowią wyjątkową alternatywę dla energii pozyskiwanej z paliw kopalnych. Najlepszym sposobem na wykorzystanie energii odnawialnej w domu są pompy ciepła, fotowoltaika oraz rekuperacja.

Wyceń instalację
 • Długotrwałość

  Jest to długotrwała inwestycja, która szybko się zwraca. Średnia żywotność instalacji OZE wynosi około 25 lat.

 • Niezależność

  Inwestowanie w OZE oznacza zwiększenie niezależności energetycznej użytkownika i domu.

 • Ekologia

  Korzystając z energii odnawialnej, realnie wpływasz na redukcję emisji dwutlenku
  węgla oraz innych zanieczyszczeń do atmosfery. Zmniejszają się ilości produkowanych gazów cieplarnianych, co pozytywnie wpływa na środowisko
  naturalne.

 • Łatwa obsługa

  Nowoczesne technologie oraz funkcje WiFi sprawiają, że obsługa systemów jest łatwa i wysoce zautomatyzowana. Możesz kontrolować temperaturę w domu z dowolnej części świata za pomocą telefonu lub tabletu.

 • Dofinansowanie

  Dzięki proekologicznym programom rządowym możesz skorzystać z korzystnego dofinansowania na instalacje OZE we własnym domu.

 • Ekonomia

  Posiadając instalacje OZE we własnym domu codziennie oszczędzasz na coraz
  wyższych rachunkach za ogrzewanie i prąd.

Dlaczego warto zdecydować się na energię odnawialną w swoim domu?

Po pierwsze, inwestycja w nowoczesne systemy komfortowe skutkuje tym, że użytkownik staje się niezależny od wahań cenowych tradycyjnych sieci. Po drugie, takie rozwiązanie zapewnia codzienny komfort oraz pozwala znacznie zaoszczędzić na rachunkach związanych z utrzymaniem domu. Co więcej, instalacje OZE pozostawiają okolicę budynku wolną od pyłów i zanieczyszczeń.

Dzięki instalacjom OZE Twój dom będzie ogrzewany i zasilany w energię elektryczną wytworzoną z naturalnego środowiska. Pompa ciepła będzie pobierała energię z powietrza i ogrzewała dom oraz wodę użytkową. W okresie letnim klimatyzacja zapewni komfortową temperaturę. Wentylacja mechaniczna odzyska produkowane w domu ciepło oraz zagwarantuje stały dopływ świeżego i filtrowanego powietrza. Zapotrzebowanie na energię elektryczną tych urządzeń będzie pokrywane przez instalację fotowoltaiczną, co pozwoli obniżyć rachunki za energię elektryczną.

Może Cię zainteresować

Jesteś zainteresowany naszą ofertą
skontaktuj się z nami

  Zadzwoń do nas
  Zamknij