Pompy ciepła

Pompy ciepła to wydajne i przyszłościowe rozwiązanie dla ogrzewania, chłodzenia i przygotowania ciepłej wody użytkowej. Stanowią wielofunkcyjny system, który, pobierając energię z powietrza, wody lub gruntu, wytwarza ciepło w sposób zrównoważony.

Pompy ciepła to najtańsze źródło ciepła, które nadaje się zarówno do obiektów nowych jak i istniejących – poddawanych modernizacji. Instalacja pomp ciepła w domu pozwala znacznie obniżyć koszty ogrzewania budynku i wody, a także uniezależnić się od coraz droższych tradycyjnych paliw. Co więcej, jest to najbardziej ekologiczne urządzenie grzewcze, które redukuje emisję zanieczyszczeń i tworzy czystszą atmosferę wokół budynku.

Wyceń instalację
 • Długotrwałość

  Jest to inwestycja na lata. Dzięki wysokiej jakości wykonania średnia żywotność pomp ciepła wynosi około 20-25 lat.

   

 • OZE

  Energia odnawialna, która jest źródłem energii dla pomp ciepła, jest czysta i niemal niewyczerpalna.

   

 • Ekologia

  Używając pompy ciepła do ogrzewania domu, realnie wpływasz na poprawę jakości powietrza i redukcję emisji zanieczyszczeń do atmosfery.

   

 • Ekonomia

  Pompy ciepła to najtańsze źródło ciepła, które jest wytwarzane z bezpłatnej energii odnawialnej. Pozwala to znacznie zmniejszyć koszty ogrzewania budynku.

 • Łatwa obsługa

  Dzięki nowoczesnym technologiom oferowane przez nas urządzenia są łatwe w obsłudze oraz posiadają funkcję sterowania za pomocą telefonu lub komputera.

   

 • Bezpieczeństwo

  Pompy ciepła są niezawodne, bezpieczne i nie powodują żadnego zagrożenia dla mieszkańców oraz środowiska.

   

Energia odnawialna jest całkowicie bezpłatnym i niewyczerpalnym źródłem energii, a pompy ciepła są wspaniałym rozwiązaniem, aby go efektywnie wykorzystywać. Jedynym kosztem eksploatacji pompy ciepła jest energia elektryczna niezbędna do zasilania systemu, ale w połączeniu z panelami fotowoltaicznymi jest ona również darmowa.

 

W szerokiej ofercie Fachowca znajdziesz kilka rodzajów wydajnych pomp ciepła do domów jednorodzinnych, obiektów komercyjnych oraz dużych projektów mieszkaniowych. Wśród nich warte uwagi są urządzenia pobierające energię z powietrza (pompa ciepła powietrze woda). Jeśli nie wiesz jeszcze, jaki system wybrać, nie martw się, kompleksowa obsługa Fachowca obejmuje profesjonalne doradztwo, projektowanie oraz montaż pomp ciepła odpowiednio do Twoich potrzeb i domu.

 

 

Może Cię zainteresować

Jesteś zainteresowany naszą ofertą
skontaktuj się z nami

  Zadzwoń do nas
  Zamknij