Serwis

Nasza firma wykonuje serwis klimatyzacji w mieszkaniach, domach, lokalach usługowych oraz biurowych w Warszawie oraz okolicach. Realizujemy serwis dla dużych obiektów biurowych i przemysłowych. 

W naszej ofercie znajdziesz przegląd gwarancyjny i konserwacje klimatyzacji i pomp ciepła takich producentów jak Mitsubishi Electric, Fujitsu, LG, Samsung, AUX, Midea, MDV i wielu innych. Podejmujemy się diagnostyk oraz napraw prostych klimatyzacji split, jaki rozbudowanych systemów multi split oraz VRF.

Zapytaj o serwis

 • Dłuższa żywotność systemu

  Przeprowadzanie regularnych przeglądów konserwacyjnych przedłuży żywotność Twojej klimatyzacji i zapobiega powstawaniu większych usterek. 

 • Większa wydajność systemu

  Regularne czyszczenie i odgrzybianie klimatyzacji sprawiają, że całe urządzenie działa prawidłowo i z największą wydajnością.

 • Polepszona jakość powietrza

  Czyszczenie filtrów i parownika jednostki wewnętrznej pomaga neutralizować nieprzyjemne zapachy oraz poprawić jakość powietrza w pomieszczeniu.

 • Gwarancja

  Oferujemy autoryzowane przeglądy gwarancyjne, które często są warunkiem zachowania długookresowej gwarancji producenta.

 • Energooszczędność

  Serwis klimatyzacji przywróci Twoje urządzenie do sprawnego i efektywnego stanu, dzięki czemu będzie mogło schłodzić pomieszczenie bez nadmiernego zużycia energii.

 • Terminowość

  W przypadku awarii urządzenia nasz technik pojawi się u Ciebie najpóźniej do dwóch dni od daty zgłoszenia.

Nasza firma specjalizuje się w serwisie klimatyzacji oraz pomp ciepła. W ofercie znajdziesz następujące usługi:

 • Przeglądy gwarancyjne klimatyzacji i pomp ciepła
 • Przegląd i konserwacje klimatyzacji i pomp ciepła
 • Diagnostyka klimatyzacji i pomp ciepła
 • Naprawa awarii klimatyzacji i pomp ciepła

Szczególnej uwadze polecamy nasze Umowy Serwisowe które wychodzą na przeciw najbardziej wygórowanym oczekiwaniom Klientów. W ramach Umowy Serwisowej zapewniamy szybki czas reakcji na zgłoszone awarie oraz sprawnie przeprowadzane naprawy.

Nasze 15-letnie doświadczenie oraz szereg autoryzacji, certyfikatów i uprawnień pozwalają nam zapewnić usługi na najwyższym poziomie. Dokładny zakres prac przeglądu klimatyzacji znajdziesz w naszym sklepie internetowym.

Dzięki naszej opiece nie musisz martwić o dokonywanie zgodnych z obowiązkiem prawnym wpisów do systemu, a dodatkowo zapewniasz sobie stały przegląd i konserwację wraz z gwarantowanym czasem przyjazdu serwisu.

Może Cię zainteresować

Jesteś zainteresowany naszą ofertą
skontaktuj się z nami

  Zadzwoń do nas
  Zamknij